Złodzieje okradli Caritas w Rogoźnie

caritas zlodziejeW dniu 14 grudnia 2015r. oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Obornikach otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do magazynu Parafialnego Zespołu Caritas przy parafii pw. Św. Wita w Rogoźnie.

– Podczas prowadzonych czynności ustalono, że sprawcy w nocy z 14 na 15 grudnia, po wcześniejszym pokonaniu zabezpieczeń, weszli do pomieszczenia magazynu Rogozińskiego Zespołu Caritas, w którym pakowano dary dla potrzebujących. Skradzione zostały paczki z żywnością, przygotowane dla potrzebujących – poinformowała st. post. Izabela Leśnik, oficer prasowy KPP Oborniki.

Łączna wartości skradzionych paczek to 600 złotych. Policjanci z Rogoźna ustali sprawców tego włamania. Okazali się nimi 58-letni Włodzimierz K., jego 32–letni syn Artur K. oraz 33-letni Marcin W. Mężczyźni zostali zatrzymani.

– Podczas przesłuchania przyznali się do popełnienia powyższego czynu. Za to przestępstwo grozi im teraz kara pozbawienia wolności do lat 10-ciu. Część skradzionych paczek udało się odzyskać i zwrócić Caritas – dodaje st. post. Izabela Leśnik.
źródło: portalwrc.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 129 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *