Wygrana WEŁNY z KS ŁOPUCHOWO

LIDER POKONANY 3:2(2:1).

W dzisiejszym meczu ligowym rozgrywanym u siebie WEŁNA pokonała zespół z Łopuchowa 3:2(2:1). Na początku spotkania to goście mieli szansę na zdobycie bramki, ponieważ sędzia podyktował rzut karny. Nasz bramkarz świetnie wyczuł strzał i obronił rzut karny. Minęło parę minut później to po faulu w polu karnym to właśnie my otrzymaliśmy rzut karny, który pewnie wykorzystał kapitan drużyny – Sławek Urban (c). Po tej bramce goście za wszelką cenę chcieli wyrównać ale to się nie udało. Po 20 minutach prowadziliśmy już 2:0 po celnym trafieniu Krzysztofa Zielińskiego po dośrodkowaniu w pole karne. Pod koniec pierwszej połowy goście złapali kontakt strzelając bramkę do przerwy w 45 minucie spotkania,

Druga połowa zaczęła się źle dla naszych piłkarzy, którzy już w 48 minucie spotkania stracili bramkę samobójczą na 2:2 po zamieszaniu w polu karnym naszej drużyny. Po tej bramce obie ekipy dążyły do strzelenia bramki, która da cenne 3 punkty i to udało się właśnie naszej drużynie w 85 minucie spotkania. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył niezawodny Krzysztof Zieliński.