Wręczanie nagród hodowcom gołębi pocztowych za 2013 rok

Na zdjęciu najlepszy lotnik samiec za 2013 r.
golab1119

Dnia 16 11 2013 r. w RCK odbyła się uroczystość wręczania nagród za wyniki lotowe osiągnięte w 2013 r. w sekcji PZHGP Rogoźno przez hodowców gołębi pocztowych. Wśród zaproszonych gości był burmistrz Rogoźna Bogusław Janus, przedstawiciel zarządu oddziału Wągrowiecko-Rogozińskiego Krzysztof Woźny i przedstawiciel OSP Rogoźno prezes Roman Jaśkowiak.
Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem gości przez prezesa sekcji Rogoźno Adama Wieczorka po czym rozpoczęło się wręczenie nagród i dyplomów za osiągnięte wyniki lotowe w 2013 r.

Loty gołębi starych:
Mistrz – BANASIAK ANDRZEJ
I Wicemistrz – DUDA ANDRZEJ
II Wicemistrz – MIELITZ RAFAŁ
Najlepszy lotnik samica: WIECZOREK ADAM
Najlepszy lotnik samiec: MILEWSKI FRANCISZEK KRZYSZTOF
Najlepszy lotnik roczny: DUDA ANDRZEJ

Loty gołębi młodych:
Mistrz – DUDA ANDRZEJ
I Wicemistrz – PIJANOWSKI SŁAWOMIR
II Wicemistrz – GORZELAK JERZY
Najlepszy lotnik młódek: DUDA ANDRZEJ

Po wręczeniu nagród wszyscy zasiedli do wspólnej kolacji. Spotkanie odbywało się w przyjemnej atmosferze przy rozmowach na temat hodowli gołębi i przygotowania swoich ptaków do nowego sezonu 2014 r. Było też losowanie nagród rzeczowych i gołębi oraz zabawa taneczna dla hodowców, ich rodzin i ich znajomych.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 109 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *