Utrzymać przekierowanie ciężarówek

Uchwała Nr LXVIII/593/2018 Rady Miejskiej w Rogoźnie z dnia 29 sierpnia 2018 r. w sprawie przyjęcia apelu związanego z planowaną budową obwodnicy Rogoźna.

Na podstawie art. 18 ust. 1 w zw. z art. 7 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz.U. z 2018 r. póz. 994 ze zm.) w zw. z § 30 ust. 1 pkt 3 i ust. 2 Regulaminu Rady Miejskiej w Rogoźnie, stanowiącego załącznik nr 5 do Uchwały Nr LV/388/2010 Rady Miejskiej w Rogoźnie z dnia 28 czerwca 2010 r. w sprawie Statutu Gminy Rogoźno (ogłosz. w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego z 2010 r. Nr 166, poz. 3143) Rada Miejska w Rogoźnie uchwala, co następuje:
§ 1. Rada Miejska pragnie poprzeć apel mieszkańców Rogoźna i zaapelować do Zarządu Województwa Wielkopolskiego i Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu o utrzymanie przekierowania ruchu tranzytowego, zwłaszcza samochodów ciężarowych, z drogi wojewódzkiej nr 241, przechodzącej przez miasto Rogoźno, na drogę wojewódzką nr 196 Wągrowiec – Skoki – Murowana Goślina, do czasu budowy obwodnicy Rogoźna.
§ 2. Niniejsza uchwała zostanie przesłana na ręce Zarządu Województwa Wielkopolskiego i Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu oraz do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Gnieźnie.
§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Rogoźnie.
§ 4. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Uzasadnienie można przeczytać w Gońcu.

źródło: Goniec Rogoziński nr 18/697

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 135 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *