ŚWIATŁOWÓD W PARKOWIE

Na Fanpage Błażej Cisowski – Radny Powiatu Obornickiego czytamy:

W związku z pytaniami od Mieszkańców Sołectwa Parkowo dotyczącymi podłączeń do internetu światłowodowego, a także w porozumieniu z Panią Sołtys Justyną Bartol-Baszczyńską w tej kwestii, pragnę poinformować, że podjąłem się rozeznania sprawy.

Sytuacja wygląda obecnie tak, że na wszystkich ulicach Parkowa, na których położona została sieć światłowodowa, dostępna jest możliwość podłączenia za pośrednictwem firmy Supernet S.A. – dokładne informacje i oferta tutaj: https://supernet.net.pl

W centrum wsi – od kościoła – przy posesjach wokół stawu wiejskiego, usługę podłączeń świadczą również operatorzy Inea i Orange.

Wyjątkiem jest ulica Boguniewska i droga gminna od OSP do drogi powiatowej w kierunku Obornik, gdzie na chwilę obecną podłączenie nie jest dostępne. Toczą się jednak działania mające na celu uruchomienie światłowodu również na tych liniach. Miejmy nadzieję, że zakończą się one pozytywnie już w bliskim czasie.

Z poważaniem,
Błażej Cisowski
Radny Powiatu Obornickiego

Źródło https://www.facebook.com/bcpob/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 48 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *