Samobójstwo na torach

pociagDnia 8.10.2015 r. o godz. 15 do OSP Rogoźno dotarło zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez pociąg.

– Zastana sytuacja: Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że za pociągiem znajdują się ciało mężczyzny (ofiara bez dokumentów, w wieku ok. 50 lat) oraz na miejscu zdarzenia obecny jest ZRM P z Rogoźna oraz patrol Policji.

– Podjęte działania: Zabezpieczenie miejsca zdarzenia do czasu wykonania czynności przez Policję i Prokuratora oraz zmycie torowiska jednym prądem wody.

– W momencie przybycia JOP w pociągu osobowym (R87476) relacji Piła – Poznań Główny znajdowało się 12 pasażerów i 3 członków obsługi pociągu). Żadna z osób podróżujących pociągiem nie odniosła obrażeń. Dla osób podróżujących pociągiem została zapewniona komunikacja zastępcza (pociąg z PKP).

W trakcie śledztwa wykryto, iż nie był to przypadek. Tuż przed nadjeżdżającym pociągiem 50-letni mężczyzna położył się na torach przy moście kolejowym w Rogoźnie. Było to samobójstwo.
Tekst: KP PSP Obroniki
źródło: OSP Rogoźno

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 120 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *