Rozkład jazdy busów na trasie Rogoźno – Oborniki

autobus-rogozno-oborniki

Poniżej rozkład jazdy autobusów na trasie Rogoźno-Oborniki i Oborniki-Rogoźno (WAŻNY OD 1 września 2020 r.). Rozkład na tej stronie jest aktualizowany co pół roku, więc może się zdarzyć, że przez jakiś czas będzie nieaktualny.

Więcej tutaj.

26 czerwca 2013 r. burmistrz Rogoźna Bogusław Janus zawarł porozumienie z burmistrzem Obornik Tomaszem Szramą dotyczące międzygminnej komunikacji autobusowej na trasie Rogoźno-Oborniki. 1 sierpnia 2013 uruchomione zostały dwie linie autobusowe komunikacji miejskiej nr: 31 i 32.
Autobusy jeżdżą na trasie Rogoźno-Oborniki i Oborniki – Rogoźno. Autobus linii 31 jedzie w Rogoźnie z placu Karola Marcinkowskiego przez rondo Józefa Melzera, Ruda (motel), dworzec PKP, ulicę Garbacką i Garbatkę, Dziewczą Strugę, Parkowo (szkoła), Wełnę, Jaracz, Rożnowo i Kowanówko, a w Obornikach: dworzec PKP, Urząd Miejski, Targowisko, Rynek i dworzec autobusowy. Autobusy kursują w dni robocze.

Pierwsze statystyki komunikacji dla linii 31 i 32 (materiał archiwalny)
Na linii 31 największym powodzeniem cieszył się kurs drugi, z którego skorzystało 142 podróżnych. 129 osób jechało porannym busem, a ostatnim 89. Łącznie więc w sierpniu na trasie Rogoźno-Oborniki sprzedano 360 biletów.
A jakim powodzeniem cieszyła się linia 32? Tutaj liczba sprzedanych biletów była większa, bo 437. Aż 231 osób skorzystało z pierwszego kursu, 156 z drugiego, a z ostatniego 50.
W miesiącu wrześniu zauważono, że pasażerowie korzystają najchętniej z kursu linii 32 o godz. 15:40, kiedy to uczniowie wracają ze szkół.

źródło: Goniec Rogoziński nr. 16/565 i eoborniki.pl oraz oborniki.pl

Tagi: Trasa 31 i 32, bus, busy, międzygminna, podmiejskie

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 17 173 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

3 myśli w temacie “Rozkład jazdy busów na trasie Rogoźno – Oborniki”

  1. A co z autobusami do Wągrowca? Jeździ na rano jeden a potem dopiero po południu kolejny….

  2. Wszystko ladnie pielnie tylko mogloby byc polaczenie dopasowane do busikow z obornik,jest duza przerwa miedzy 17godzina a 19.30 ranne godziny tez nie synchronizuja sie zeby muc rowniez dojechac do poznania.pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *