Rogoźnianin chciał rozjechać policjanta

policja_kajdankiW środę 20 kwietnia 2016 r. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu próbowali zatrzymać kierującego samochodem osobowym marki VW Golf, który nie stosował się do przepisów ruchu drogowego. Wyprzedzał na zakazie, ignorował linię ciągłą. Do zdarzenia doszło w Pokrzywnicy.

– Jeden z policjantów wyszedł na jezdnię i dał kierującemu sygnały do zatrzymania. Kierujący jednak nie miał zamiaru się zatrzymać, jechał wprost na interweniującego funkcjonariusza, który zmuszony był odskoczyć, aby uniknąć potrącenia — poinformował sierż. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP Wągrowiec.
Zobacz cały artykuł na tej stronie
źródło: portalwrc.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 71 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *