Radni pamiętają o wyborcach

Radny Nikodem dba o swój elektorat. Zgłosił kilka projektów radzie miejskiej. Poprosił m.in. w imieniu mieszkańców Garbatki, o naprawę wyrwy na drodze gminnej w miejscu zjazdu z drogi powiatowej w drogę gminną naprzeciwko sklepu spożywczego ABC. Powstałe zapadnięcia się nawierzchni w tym miejscu są dużym utrudnieniem przy wyjeżdżaniu jak i zjeżdżaniu z w/w drogi. Sytuacja powstała w tym miejscu jest niebezpieczna dla poruszających się tam pojazdów, może przyczynić się do uszkodzenia zawieszenia, podwozia lub wywrócenia się prowadzących jednośladów, okaleczenia ciała a w dalszej konsekwencji może doprowadzić do roszczenia względem zarządcy drogi.

Na prośbę mieszkańców Nowego Młyna poprosił też o utwardzenie dwóch najbardziej nieprzejezdnych miejsc na drodze gminnej od zjazdu z drogi nr 11 w całkowicie nieprzejezdnym dla samochodów osobowych. Wystarczy te miejsca uzupełnić dwiema wywrotkami kruszywa, aby droga ta stała się całkowicie przejezdna bez względu na porę roku. Nie zapomniał też o utwardzeniu 200 m odcinka drogi gminnej ulicy Południowej od końca ulicy Konieczyńskich do zjazdu w drogę nr 308. Z drogi tej korzysta wielu mieszkańców Garbatki, Rogoźna oraz osoby, które zakupiły tam działki i rozpoczynają prace budowlane. Ten krótki odcinek drogi po opadach deszczu jest nieprzejezdny i odcina komunikację z drogi nr 308 do ul. Konieczyńskich.
Ł. Zaranek również pamięta o swoich wyborcach – złożył wniosek o wykonanie
zatoczki autobusowej przy przystanku autobusowym w Marlewie przy drodze wojewódzkiej nr 241 w kierunku Prusiec, pierwszym od strony Rogoźna.

źródło: Goniec Rogoziński nr 7/608

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 50 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *