Profilowanie i utwardzenie dróg i ulic gruntowych na terenie Gminy Rogoźno

Na Fanpage Roman Szuberski – burmistrz Rogoźna na Facebooku czytamy:

W dniu dzisiejszym podpisałem umowę na roboty budowlane polegające na profilowaniu i utwardzeniu dróg i ulic gruntowych na terenie naszej gminy. Zadanie będzie realizować firma BIMEX Sp. z o.o. S. K. z Rogoźna. Gmina na realizację tego zadania zaplanowała kwotę w wysokości 700 tys. złotych brutto. Dzisiaj na drogi wyjechały dwie równiarki, jedna będzie pracować na terenie miasta, a druga wyprofiluje drogi na terenie gminy.
W wyznaczonych miejscach drogi zostaną utwardzone dodatkowo kruszywem. W ciągu kilku tygodni drogi gruntowe odzyskają prawidłowy stan sprzed zimy, a dziury i nierówności znikną.

Źródło https://www.facebook.com/Roman-Szuberski-burmistrz-Rogo%C5%BAna-618923421546072/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 39 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *