Potańcówka Wielkopolska – zaproszenie

Wydarzenie ma się odbyć 5 września 2020 od godz 13.00 do 24.00 w Port Młyn.

Na Facebooku czytamy:

Hej hej!
Już po raz drugi w naszym porcie będziecie mieli okazje przenieść się do czasów, gdy impreza oznaczała zabawę do białego rana, podczas której było można dobrze zjeść, napić się tradycyjnych trunków, pośpiewać biesiadne piosenki i ruszyć w tany w akompaniamencie prawdziwej kapeli ludowej.

💃 Serdecznie zapraszamy na wyjątkową potańcówkę pod gołym niebem połączoną z nauką tańców regionalnych przy dźwiękach skrzypiec, kozłów, dud i przyśpiewek ludowych.
Startujemy o godzinie 18:00 na niebieskim tarasie nad rzeką, zabierzcie wygodne buty i pozwólcie się porwać w tany!

🥣 Zanim jednak muzycy Zespołu Folklorystycznego Wielkopolanie wciągną nas w wir zabawy, zapraszamy na wspólne biesiadowanie, grilla rozpalamy o 13:00. Będzie nie tylko mięsko, ale także grillowane cukinie i camemberty oraz inne dobrocie, takie jak wypiekany przez Nas chleb żytni 100 % na zakwasie, smalec, ogórki, konfitury, piwo portowe oraz wino i miody od naszych przyjaciół…

🚣🏼‍♂️ Ponadto w dniu imprezy istnieje możliwość odpłatnego skorzystania ze spływu kajakowego rzeką Wełną (konieczna uprzednia rezerwacja telefoniczna 509 315 933).

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.nowymlyn.com

🌸 Wstęp, rzecz jasna, za piękny uśmiech 🌸

Do zobaczenia!

Organizatorzy: PORT NOWY MŁYN – WEŁNA KAJAKI oraz Zespół Folklorystyczny “Wielkopolanie”
Zobacz to wydarzenie na Facebooku.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 240 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *