Policja zatrzymała podejrzanego o kradzież z włamaniem

policja_kajdankiPolicjanci Wydziału Kryminalnego w Rogoźnie w poniedziałek, 23 listopada dokonali zatrzymania 18-letniego mieszkańca Rogoźna, który był podejrzewany o kradzież roweru. Mężczyzna, mimo młodego wieku, był już wcześniej karany za podobne przestępstwa.

Do kradzieży doszło 2 listopada tego roku. Nieznany wówczas sprawca włamał się do jednej z piwnic, mieszczących się w bloku na terenie gm. Rogoźno, a następnie ukradł rower o wartości 800 zł.

Amatorowi cudzego mienia kryminalni przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 10 lat więzienia.

Sprawa jest rozwojowa, kryminalni nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
źródło: biuletynoborniki.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 74 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Jedna myśl w temacie “Policja zatrzymała podejrzanego o kradzież z włamaniem”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *