PODPISANO UMOWĘ NA DOKUMENTACJĘ DLA NOWEJ KOTŁOWNI GAZOWEJ W ZESPOLE SZKÓŁ IM. H. CEGIELSKIEGO W ROGOŹNIE

Na Fanpage Powiat Obornicki na Facebooku czytamy:

▶ W czwartek Starosta Zofia Kotecka oraz Wicestarosta Waldemar Cyranek podpisali umowę na wykonanie dokumentacji projektowej nowej kotłowni gazowej dla budynku Zespołu Szkół im. H. Cegielskiego w Rogoźnie.

✅Planowana przez Powiat Obornicki inwestycja zakłada demontaż istniejącego węzła cieplnego oraz montaż nowej kotłowni gazowej, wyposażonej w pełną automatykę, co pozwoli na energooszczędną eksploatację. To zaś przełoży się na znaczące zmniejszenie kosztów ponoszonych przez Powiat z tytułu opłat za dostarczanie energii cieplnej.

▶ Koszt opracowania dokumentacji to 24 477 zł. Za projekt odpowiedzialne będzie Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze „Ekoterma” z Poznania.

Źródło https://www.facebook.com/StarostwoOborniki/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 26 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *