Oficjalne zakończenie sezonu 2017 Sekcji Rogoźno PZHGP


Dnia 18.11.2017 r. o godz. 19.00 w sali RCK odbyła się uroczystość wręczania nagród za wyniki lotowe osiągnięte w sezonie 2017 w sekcji Rogoźno Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych. Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski i przedstawiciel zarządu oddziału Wągrowiecko-Rogozińskiego Jan Jakubiak. Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem gości przez prezesa sekcji Rogoźno Adama Wieczorka, po czym rozpoczęło się wręczenie pucharów i dyplomów za osiągnięte wyniki lotowe w sezonie 2017.

Mistrzostwo gołębi dorosłych
1 DUDA ANDRZEJ
2 PIJANOWSKI SŁAWOMIR
3 MIELITZ RAFAŁ

Mistrzostwo gołębi młodych
1 DUDA ANDRZEJ
2 GORZELAK JERZY BURZAWA Z
3 WIECZOREK ŁUKASZ I JULIAN

Super Majster: Duda Andrzej

Po wręczeniu nagród wszyscy zasiedli do wspólnej kolacji. Spotkanie odbywało się w przyjemnej atmosferze, przy rozmowach na temat hodowli gołębi i przygotowaniach swoich ptaków do nowego sezonu 2018. Była też zabawa taneczna dla hodowców, ich rodzin i ich znajomych. W tym roku bawiło się około 100 osób.

Zobacz wideo i zdjęcia z imprezy

(K.M.)

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 73 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *