Oficjalne zakończenie sezonu 2016 sekcji Rogoźno PZHGP


Dnia 19.11.2016 r. o godz. 18.00 w RCK odbyła się uroczystość wręczania nagród za wyniki lotowe osiągnięte w 2016 r. w sekcji Rogoźno PZHGP przez hodowców gołębi pocztowych. Wśród zaproszonych gości był przedstawiciel zarządu oddziału Wągrowiecko-Rogozińskiego Jacek Jakubiak. Niestety z przyczyn losowych w tym roku uroczystości nie uświetnił swoją obecnością burmistrz Rogoźna Roman Szuberski.

Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem gości przez prezesa sekcji Rogoźno Janusza Rakoczego po czym rozpoczęło się wręczenie nagród i dyplomów za osiągnięte wyniki lotowe w 2016 r.

Mistrzostwo gołębi dorosłych
Mistrz – DUDA ANDRZEJ
I Vice mistrz – MIELITZ RAFAŁ
II Vice mistrz – RAKOCZY JANUSZ

Mistrzostwo gołębi młodych
Mistrz – DUDA ANDRZEJ
I Vice mistrz – PIJANOWSKI SŁAWOMIR
II Vice mistrz – GRAJ JAN

SuperMajster – DUDA ANDRZEJ

Po wręczeniu nagród wszyscy zasiedli do wspólnej kolacji. Spotkanie odbywało się w przyjemnej atmosferze, przy rozmowach na temat hodowli gołębi i przygotowania swoich ptaków do nowego sezonu 2017 r. Było też losowanie nagród rzeczowych oraz zabawa taneczna dla hodowców, ich rodzin i ich znajomych. W tym roku bawiło się 120 osób. Dobry Lot!
(K.M.)

Zobacz wideo i zdjęcia z imprezy

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 117 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *