Odbyły się Zawody wędkarskie o Puchar Jesieni na jeziorze Rogozińskim

Na Fanpage na Facebooku Stowarzyszenia Jezioro Rogozińskie czytamy:

Zawody wędkarskie o Puchar Jesieni na jeziorze Rogozińskim odbyły się w iście jesiennej pogodzie. Nie przeszkodziło to jednak 54 zawodnikom w rywalizacji o puchary. Wyniki rywalizacji :
Sektor A tyczka:
– Jędrzej – 9,8 kg,
– Maciej – 6,14 kg,
– Krzysztof – 6,13 kg,
– Andrzej – 5,48 kg,
– Jarosław – 5,42 kg.
Sektor B baty;
– Krystian – 9,94 kg,
– Paweł – 9,2 kg,
– Czesław – 7,31 kg,
– Bogusław – 6,94 kg,
– Franciszek – 6,41 kg,
Sektor C baty :
– Dariusz – 11,33 kg,
– Józef – 7,29 kg,
– Maciej – 6,28 kg,
– Rafał -5,68 kg,
– Maciej – 5,58 kg,
Panie :
– Anna – 7,44 kg,
– Maria – 4,59 kg,
– Sławomira – 4,14 kg,
– Mariola – 2,76 kg.

Pierwsze miejsce i Puchar Jesieni zajął Dariusz wynikiem 11,33 kg złowionych ryb, Drugie z wynikiem 9,94 kg zajął Krystian, Trzeci Jędrzej łowiąc 9,8 kg ryb.
W tych zawodach jak nigdy decydowało wylosowane stanowisko, a powodem były zawody motorowodne, które odbyły się dnia poprzedniego na jeziorze Rogozińskim. Widać całodzienny hałas i oranie wód jeziora przez motorówki naruszyły równowagę przyrodniczą niewielkiego zbiornika i spowodowały przemieszczenie się ryb i ptactwa w bardziej zaciszne miejsca.
Zapraszam do drugiego posta na wręczanie pucharów i nagród.

Stowarzyszenie Jezioro Rogozińskie . Zawody wędkarskie o puchar Jesieni dnia 27.09.2020 r. Przedstawiam dalszą część dokumentacji fotograficznej z zawodów w której prezentujemy zwycięzców. Zawody mimo deszczowej pogody zgromadziły 54 zawodników z różnych stron Polski. Przybyli zawodnicy z Piły, Poznania, Czarnkowa, Drezdenka, Bolechowa, Lubonia, Śremu, Tarnowa Podgórnego, Złotnik, Choszczna, Słupska itd. Największa ryba złowiona tego dnia to karaś 1,23 kg. Przybyłym na zawody fanom wędkarstwa serdecznie dziękujemy i zapraszamy nad nasze jezioro.
Jesteście mile widzianymi gośćmi.

Zobacz pierwszą galerię
Zobacz drugą galerię

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 39 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *