Odbyły się drużynowe zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Rogoźna 2014

24 sierpnia nad pięknym akwenem Jeziora Nienawiszcz Duży odbyły się doroczne zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Rogoźna.

W wędkarskich zmaganiach na świeżym powietrzu, nad brzegami malowniczego gminnego akwenu, wzięło udział w sumie 8 drużyn, z których każda składała się z trzech wędkarzy. Konkursowe łowienie rozpoczęło się o 9:00 i trwało cztery godziny, a w jego trakcie złowiono w sumie 50,88 kg ryb, które po zważeniu wypuszczone zostały z powrotem do wody. Największą rybę złowił Bartosz Nowak, był to Karaś o wadze 1,17 kg.

Gdy regulaminowy czas połowu dobiegł końca wędkarze udali się na smakowity poczęstunek, a sędziowie przystąpili do sumowania wyników. Zgodnie z regulaminowymi zapisami zwyciężyła drużyna, która zgromadziła najmniej punktów.

Na zakończenie zawodów zastępca burmistrza Rogoźna Krzysztof Ostrowski oraz Henryk Smoliński wręczyli przedstawicielom wszystkich startujących drużyn puchary. Trzy najlepsze drużyny otrzymały dodatkowo złote, srebrne i brązowe medale.

Klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:

1 miejsce – Stowarzyszenie Jezioro Rogozińskie – 6 punktów
2 miejsce – Sklep Wędkarski Marek Wiśniewski – 8 punktów
3 miejsce – Stowarzyszenie ZW “Jezioro Czarne” – 10 punktów
4 miejsce – Koło PZW przy RCK Rogoźno – 12 punktów
5 miejsce – Sklep Wędkarski Henryk Smoliński – 14 punktów
6 miejsce – Drużyna Urzędu Miejskiego w Rogoźnie – 14 punktów
7 miejsce – Koło PZW Rogoźno Miasto – 20 punktów
8 miejsce – Działki Rekreacyjne Nr 3 w Nienawiszczu – 23 punkty.

druzynowe-zawody-wedkarskie-2014
źródło: rogozno.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 84 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *