Kampania w toku

prezydent-bronislaw-komorowskiTym razem prezydencka. Jeden z kandydatów na prezydenta – aktualnie piastujący ten zaszczyt – Bronisław Komorowski, kandydat „obywatelski” jak sam mówi – z poparciem PO, odwiedza w „osobie” swojego bronkobusa również Rogoźno.

Sam Komorowski odwiedził natomiast inne miasta Wielkopolski – m.in. Szamotuły i Czarnków. Nam musi wystarczyć, że wspominał wakacje w Jaraczu. Czekamy zatem na dudabusy i inne transportery. Część wyborców – również na transporty warzyw. Wszak wiosną potrzebujemy witamin, których zimowe zapasy już się wyczerpały. Na prezydenta RP zagłosujemy już 10 maja.

źródło: Goniec Rogoziński nr 7/608

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 49 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *