Informacja dot. odpadów budowlanych i rozbiórkowych i innych

Informujemy, że zgodnie z §7 ust. 3 ( Uchwała Nr XXVIII/207/2012 Rady Miejskiej w Rogoźnie z dnia 19 grudnia 2012 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Rogoźno) zakazuje się umieszczania w pojemnikach do zbierania zmieszanych odpadów komunalnych innych odpadów takich jak: odpady budowlane i rozbiórkowe, przeterminowane leki, chemikalia, zużyte baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyte opony, które należy zbierać oddzielnie i usuwać na zasadach określonych w uchwale.
Zgodnie z §13 ust. 4 odpady z remontów budowlanych i rozbiórkowych będą odbierane w miarę potrzeb, według zgłoszeń właściciela nieruchomości, w ramach usługi dodatkowej.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 50 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *