III Memoriał im. Krzysztofa Walkowiaka

III Memoriał im. Krzysztofa Walkowiaka odbędzie się w sobotę 23 marca 2013 o godz. 8.00 na Orliku przy ul. Seminarialnej w Rogoźnie. W turnieju wezmą udział drużyny Gminnej Ligi Piłki Nożnej 2012/2013. Losowanie grup odbędzie się podczas zebrania kierowników GLPN w dniu 14 marca 2013.
Podział na grupy.
W pierwszym Turnieju zwycięzcami zostali piłkarze z Siernik, którzy po rzutach karnych pokonali drużynę z Prusiec. W roku ubiegłym natomiast bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Owieczek, którzy w finale ograli Studzieniec. Warto dodać, iż Memoriał upamiętnia osobę Krzysztofa Walkowiaka, wielkiego społecznika, organizatora, z którego inicjatywy rozgrywana była poprzedniczka GLPN tzw. liga zakładowa, redaktora Kuriera Rogozińskiego, a także twórcę i wieloletniego redaktora naczelnego Gońca Rogozińskiego, zawsze pozytywnie patrzącego na rzeczywistość i nie odmawiającego nikomu swojej pomocy i rady.
Memoriał odbywa się pod patronatem Burmistrza Rogoźna, Przewodniczącego RM oraz Redakcji Gońca Rogozińskiego.

Memoriał został przesunięty na 30 marca 2013 r. Uroczyste rozpoczęcie o godz. 8.00.

Wyniki na tej stronie

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 38 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *