Cyrk Astoria w Rogoźnie (bez udziału zwierząt) – zaproszenie

Cyrk Astoria zaprasza do Obornik i Rogoźna!

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy w najbliższą środę zawitają do Obornik oraz we czwartek do Rogoźna!
W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu” !
Serca najmłodszych skradną też Minionki, Psi Patrol oraz artyści z programu „Mam Talent!”.

Cyrk Astoria to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt.
Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występ klauna i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych.
Będzie też kącik magii i iluzji, a także show wirujących talerzy.
Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program.

Spektakle Cyrku Astoria:
Oborniki – 17.02.2021 /środa/, godzina 17:00 – ulica Bielawska
Rogoźno – 18.02.2021 /czwartek/, godzina 17:00 – ulica Seminarialna

UWAGA! Cyrkowe show objęte jest promocyjną ceną – bilety dostępne będą w cyrkowej kasie w dniu przedstawienia na cyrkowym placu.
Rezerwacji miejsc (jedynie w loży) można dokonać uprzednio telefonicznie, kontaktując się pod numerem telefonu: 574 450 076.

Namiot dobrze ogrzewany !

Arena cyrkowa została dostosowana do wszelkich wymogów związanych z reżimem sanitarnym, w tym obowiązku zachowania 1,5-metrowych odstępów pomiędzy widzami.
Prosimy jednak o zabranie ze sobą maseczki.


źródło: Cyrk Astoria

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 115 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *