Będzie przebudowana droga gminna w m. Grudna

W środę 4 listopada Burmistrz Roman Szuberski podpisał z przedstawicielem Firmy BIMEX sp. z o.o., Sp.k umowę na przebudowę drogi w miejscowości Grudna. Zakres przebudowy obejmuje odcinek od drogi powiatowej nr 2025P na odcinku 666 mb do posesji nr 21.
Projektowana droga jest dojazdem do gospodarstw rolniczych oraz do pól uprawnych.
Istniejąca droga gminna nr 272521P w miejscowości Grudna przebiega w terenie równinnym, położona jest wśród pól i stanowi dojazd do istniejących gospodarstw rolniczych. Na projektowanym odcinku droga posiada nawierzchnię gruntową zniszczoną i nawierzchnię z żużla paleniskowego o nieregularnej grubości zniszczoną.
W ramach inwestycji przebudowana droga wykonana zostanie o nawierzchni bitumicznej.
Łączna wartość zadania wynosi 440 500 zł brutto. Dofinansowanie w wysokości 148 500,00 zł w ramach programu przebudowy dróg dojazdowych do gruntów rolnych z Samorządu Województwa Wielkopolskiego i 312 000,00 zł. z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
Źródło https://www.facebook.com/rogoznogmina/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 40 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *