Akademia Rogoźno wygrała Reiss Cup 2017

Drużyna Rogoźno II wygrała rywalizację podczas drugiego dnia zmagań w turnieju Reiss Cup Oborniki. W sobotę 25 listopada rywalizowało 20 drużyn z całej wielkopolski. W serii rannej zwycięstwo przypadło drużynie z Szamotuł. Popołudniem puchar zdobyły dzieci z Pobiedzisk. 26 listopada odbyły się kolejne mecze drużyn lokalizacji Akademii piłkarskiej Reissa. Od rana walczyły m.in. 2 drużyny trenowane przez Zbigniewa Chudzickiego oraz zespół gospodarzy z Obornik. Ostatecznie wygrana przypadła drugiej drużynie z Rogoźna, a oborniczanie zajęli miejsce trzecie.

Gratuluję serdecznie świetnej organizacji turnieju gospodarzom- mówił tuż po odebraniu przez jego zespół pucharu za zwycięstwo Zbigniew Chudzicki. Dziękuję także naszym rywalom z finału za sportową rywalizację w duchu fair- play drużynie Areny-Poznań. Minimalna wygrana 1:0 przyniosła nam upragniony sukces. Jednak w drodze do finału pokonaliśmy dobre drużyny z Piątkowa, Malty, Rataj i Obornik. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z wyników. Okazało się, że praca na treningach przynosi efekty – dodał trener Chudzicki. Dziękuję moim podopiecznym za zaangażowanie. Myślę, że znajdą teraz dodatkową motywację do pracy po takim sukcesie.

Zespół Akademii Reissa Rogoźno wystąpił w składzie: Cyprian Springer, Jakub Wajman, Piotr Pijanowski, Kryspin Szymski, Remigiusz Skowroński, Mikołaj Karaś, Bartosz Klimowicz, Zuzanna Chudzicka, Aleksander Czerwiński, Mateusz Urbański, Katarzyna Szmania, Maciej Karaś, Adrian Szargan, Konrad Radke.

Zapraszamy wszystkie dzieci z Rogoźna i okolic do wstąpienia w szeregi naszego klubu więcej na www.akademiareissa.pl lub pod numerem 603113065.


źródło: Zbigniew Chudzicki

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 136 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *