85-lecie KŻ KOTWICA [61 zdjęć]

Na Fanpage Błażej Cisowski – Radny Powiatu Obornickiego czytamy:

Klub Żeglarski Kotwica to brylant Rogoźna i powiatu obornickiego. Takimi słowami dziękowałem dziś obchodzącej 85-lecie zasłużonej organizacji za to, że zapewnia kolejnym pokoleniom możliwości realizacji żeglarskiej pasji, przedstawia ciągle aktualną i ciekawą ofertę dla młodzieży, a także znakomicie dba o swoją bazę, w tym korzystając z funduszy unijnych. Skromna, bo przypadająca w czasie pandemii, ale jakże ważna uroczystość jubileuszowa, połączona była z otwarciem regat żeglarskich w klasie Omega.

Z upoważnienia Zarządu Stowarzyszenie Jezioro Rogozińskie przekazałem też na ręce Komandora Klubu Gerwazego Wojtkowiaka Dyplom Uznania dla Bosmana Antoniego Łuczaka, zacnej postaci – wręcz symbolu rogozińskiego żeglarstwa.

W trakcie uroczystości przyznano również wyjątkowe wyróżnienia – honorową odznakę “Zasłużony dla Żeglarstwa Polskiego”, która trafiła do Leszka Kuźmy z rąk Dariusza Gościmskiego.

O historii Klubu Żeglarskiego KŻ KOTWICA przeczytasz na tej stronie (oraz obejrzysz galerię).

Źródło https://www.facebook.com/bcpob/ oraz oborniki.naszemiasto.pl
Fot. Szymon Filipowski – Oborniki naszemiasto.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 32 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *