Znamy wyniki 7. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II [galeria zdjęć]

Rogoziński Półmaraton Przemysła II to prawdziwe wyzwanie dla każdego fana lekkiej atletyki. Uczestnicy musieli pokonać ponad 21 kilometrów.

Grzegorz Ziembiński został zwycięzcą 7. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II. 1h 16 min i 59 sekund potrzebował tegoroczny zwycięzca rogozińskiego półmaratonu do pokonania trasy biegu. W kategorii mężczyzn kolejne miejsce zajął Jakub Najmowicz a najniższy stopień podium przypadło Tomaszowi Bielawskiemu. Justyna Karolczak z KS Krotosz Krotoszyn była najszybszą kobietą podczas 7. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła ll. Czytaj więcej na tej stronie oraz na tej.

Na Fanpage Rogoziński Półmaraton Przemysła II na Facebooku czytamy:

Dziękujemy!

wyniki biegu głównego
https://wyniki.datasport.pl/results3830/
wyniki biegów dziecięcych
https://wyniki.datasport.pl/results3836/

Więcej zdjęć obejrzycie na tej stronie

Źródło https://www.facebook.com/RPPdwa, oborniki.naszemiasto.pl, eoborniki.pl
Foto eoborniki.pl

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *