Złodziej sam przybiegł na komisariat w Rogoźniepolicja_kajdankiJanusz A. uciekając przed mieszkańcami Rogoźna niespodziewanie trafił na teren Komisariatu Policji w Rogoźnie. Mężczyzna został zatrzymany, teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Około trzy tygodnie temu, nieznany sprawca, dokonał kradzieży przenośnego komputera z jednego z domów jednorodzinnych w Rogoźnie. Złodzieja widziało wtedy kilka osób.

– W miniony weekend pokrzywdzeni ponownie zobaczyli sprawcę tej kradzieży. Mężczyzna jak tylko zorientował się, że został rozpoznany zaczął uciekać przez najbliższe posesje. Uciekał w takim pośpiechu, że w pewnym momencie przeskoczył przez ogrodzenie Komisariatu Policji w Rogoźnie. Tam zauważył go policjant, który właśnie udawał się do pracy. Nie znając jeszcze przyczyny takiego zachowania policjant zatrzymał 51-latka w celu wyjaśnienia sytuacji – poinformował sierż. sztab. Marcin Marcinkowski, oficer prasowy KPP Oborniki.

Okazało się, że to właśnie 51-letni Janusz A. ukradł wcześniej laptopa. Mężczyzna był już karany i odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa. Teraz może wrócić do więzienia na kolejne 5 lat.
źródło: portalwrc.pl

(Odwiedzono 135 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.