Zawodnicy z Rogoźna zajęli drugie miejsce w sobotniej kolejce WLLP


img_9574
W ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, – 24 września zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa, rywalizowali ze swoimi rówieśnikami. W minioną sobotę na Orliku przy ul. Mściszewskiej w Murowanej Goślinie pojawili się piłkarze grający na co dzień w kategoriach Młodziki. To były niezapomniane emocje! Nie oszczędzając energii ani na chwilę, każdy z nich zaprezentował się wyjątkowymi umiejętnościami piłkarskimi.

Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy z Murowanej Gośliny zdobywając, aż 2,5 punktu. Srebro wywalczyli piłkarze z Rogoźna, a trzecie miejsce podopieczni Akademii z Wągrowca.

O wyjątkowości i prestiżu Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich stanowi nie tylko udział zawodników Akademii w jedynych takich rozgrywkach na terenie całego kraju, ale i możliwość sprawdzenia własnych umiejętności.
– Miło nam, że już po raz kolejny możemy gościć wszystkie piłkarskie talenty na Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich. Priorytetem rozgrywek jest nie tylko wykształcenie wśród naszych podopiecznych „syndromu drużyny”, ale przede wszystkim możliwość obserwacji i przekazania zawodników szczególnie uzdolnionych do struktur Reprezentacji Akademii. Zgodnie z założeniem „z lokalizacji do Reprezentacji”, chcemy, aby każdy zawodnik grający na co dzień pod egidą naszego Klubu przeżył niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników, tym samym rozwijając swój talent. – mówi Bartosz Kujawa, trener Akademii Piłkarskiej Reissa.

Liga dając niepowtarzalną szanse na rozwój piłkarskich umiejętności, uczy młodych miłośników futbolu kreatywności, współpracy i walki w duchu fair play.

(Odwiedzono 39 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *