Zawodnicy z Rogoźna zajęli drugie miejsce w sobotniej kolejce WLLP

img_9574
W ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, – 24 września zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa, rywalizowali ze swoimi rówieśnikami. W minioną sobotę na Orliku przy ul. Mściszewskiej w Murowanej Goślinie pojawili się piłkarze grający na co dzień w kategoriach Młodziki. To były niezapomniane emocje! Nie oszczędzając energii ani na chwilę, każdy z nich zaprezentował się wyjątkowymi umiejętnościami piłkarskimi.

Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy z Murowanej Gośliny zdobywając, aż 2,5 punktu. Srebro wywalczyli piłkarze z Rogoźna, a trzecie miejsce podopieczni Akademii z Wągrowca.

O wyjątkowości i prestiżu Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich stanowi nie tylko udział zawodników Akademii w jedynych takich rozgrywkach na terenie całego kraju, ale i możliwość sprawdzenia własnych umiejętności.
– Miło nam, że już po raz kolejny możemy gościć wszystkie piłkarskie talenty na Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich. Priorytetem rozgrywek jest nie tylko wykształcenie wśród naszych podopiecznych „syndromu drużyny”, ale przede wszystkim możliwość obserwacji i przekazania zawodników szczególnie uzdolnionych do struktur Reprezentacji Akademii. Zgodnie z założeniem „z lokalizacji do Reprezentacji”, chcemy, aby każdy zawodnik grający na co dzień pod egidą naszego Klubu przeżył niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników, tym samym rozwijając swój talent. – mówi Bartosz Kujawa, trener Akademii Piłkarskiej Reissa.

Liga dając niepowtarzalną szanse na rozwój piłkarskich umiejętności, uczy młodych miłośników futbolu kreatywności, współpracy i walki w duchu fair play.

(Odwiedzono 12 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *