Zasłużeni dla Ziemi Rogozińskiej11 listopada odbyła się Uroczysta Sesja Rady Miejskiej z okazji zakończenia VI kadencji (pięćdziesiąta w historii). Uczestniczyło w niej 13 z 15 radnych. Ważną częścią uroczystości było nadanie Tytułów „Zasłużony dla Ziemi Rogozińskiej”.

Otrzymali je: Eugeniusz Wielgosz z Rogoźna (działacz społeczny, prezes Koła Miejskiego PZW i Koła Związku Filatelistów), Henryk Karaś z Marlewa (rolnik, wieloletni sołtys Sołectwa Pruśce), Jan Biskup z Parkowa (zasłużony działacz OSP Parkowo – komendant w I. 1962-87, w jego imieniu odebrała córka Grażyna Macioszek), Marian Koplin z Gościejewa (działacz społeczny, współzałożyciel Zespołu „Gościnianka”), Józef Kędziora z Parkowa (pośmiertnie, zasłużony działacz OSP Parkowo – prezes w I. 1957-82, w jego imieniu odebrał wnuk Jarosław Kędziora) i Bronisław Dembiński z Parkowa (pośmiertnie, zasłużony działacz OSP Parkowo – komendant w I. 1935-60, w jego imieniu odebrały córki Agnieszka Nowicka i Maria Kucharska). Akty nadania tytułów wręczali przewodniczący i wiceprzewodniczący kapituły – Roman Szuberski i burmistrz Bogusław Janus.

zasluzeni-dla-rogozna

50-sesja-rady
źródło: Goniec Rogoziński nr 24/599

(Odwiedzono 108 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.