Zaproszenie na spotkanie z rolnikami

ZAPROSZENIE na spotkanie z rolnikami z powiatu obornickiego „WSPÓLNIE DLA WIELKOPOLSKIEJ WSI” organizowane pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego, które odbędzie się 3 lutego 2017 roku o godzinie 10.00 w sali Ośrodka Kultury w Rogoźnie przy ulicy II Armii Wojska Polskiego 4.

Spotkania odbędą się w całej Wielkopolsce i są odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez rolników i mieszkańców wsi o stworzenie okazji do zdobycia przydatnych informacji przy prowadzeniu gospodarstwa rolnego oraz działalności na obszarach wiejskich w jednym miejscu, bez konieczności odwiedzania różnych instytucji. W ramach spotkań zapewniona zostanie również możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami instytucji.
źródło: rogozno.pl

(Odwiedzono 40 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *