Zakończyła się pierwsza edycja Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego [galeria zdjęć]

Na Fanpage Gmina Rogoźno na Facebooku czytamy:

W czwartek 5 maja w sali gimnastycznej Agrobiznesu zakończyła się pierwsza edycja Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Zainicjowana przez Adriana Czarneckiego oraz Krzysztofa Citara, sportowa inicjatywa pod honorowym patronatem Burmistrza Rogoźna Romana Szuberskiego, przyciągnęła wielu, zarówno młodszych jak i starszych adeptów popularnego ping-ponga.

Podczas czwartkowego finału, sportowy duch zawodników udzielił się również zaproszonym gościom – Burmistrzowi Romanowi Szuberskiemu oraz Kierownikowi wydziału zajmującego się sportem Renacie Tomaszewskiej, którzy rozgrali z uczestnikami Ligi kilka setów.

Następnie organizatorzy przeszli do podsumowania rozgrywek. Burmistrz Rogoźna wraz z Kierownikiem WOPIK podziękowali za liczny udział w pierwszej edycji ALTS, gratulując wszystkim zawodnikom zaciętej ale zawsze fair play rywalizacji. Na koniec wszystkim zwycięzcom w poszczególnych kategoriach wręczone zostały pamiątkowe dyplomy, medale oraz drobne upominki.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i liczymy na ponownie spotkanie podczas kolejnej edycji Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego.

Więcej zdjęć obejrzycie na tej stronie

Źródło https://www.facebook.com/rogoznogmina/

Powiązane wpisy:

Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.
(Odwiedzono: 35 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *