Zakończenie Sezonu „Klasyki Oborniki” – zaproszenie


Na wydarzeniu na Facebooku dostępnym na tej stronie czytamy:

Zapraszamy na zakończenie sezonu 2021, które odbędzie się 02 października w Obornikach.
Spotykamy się na płycie głównej Rynku o godz. 10:00, po czym około godz. 11:00 wyruszymy w kierunku Chludowa, gdzie będziemy mogli obejrzeć kolekcję aut firmy AUSTOR.
Na zakończenie naszego spotkania przewidziany jest poczęstunek w restauracji MARCUS w Obornikach , na ul. Kowanowskiej 7a.
Organizatorzy:
klasyki Oborniki
Mateusz Sobkowiak
Sławomir Biedny

Źródło Facebook.com

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *