Zaginiony – Odnaleziony

policja-policjant-logoOd godziny 23.30 2 września, do 3.00 3 września policja i inne służby poszukiwały zaginionego mieszkańca Jaracza. Mężczyzna poszukiwany był m.in przez policję z Poznania i Rogoźna, straż (OSP Rogoźno – 2 wozy OSP Parkowo -2 wozy, PSP Oborniki 2 wozy 4 psy z OSP Poznań) oraz inne jednostki.

Akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem. Zaginionego mężczyznę odnaleziono. W chwili odnalezienia był na granicy utraty przytomności.

Jak się udało się dowiedzieć, przyczyną zaginięcia czy też raczej ucieczki mieszkańca Jaracza był fakt, że miał stawić się do więzienia pod zarzutem jazdy samochodem pod wpływem alkoholu.

Chciał tego uniknąć.
źródło: biuletynoborniki.pl

(Odwiedzono 41 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *