Zaginęła. Pomóż


halina-wolna-obornikiW miniony wtorek wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Policja poszukuje zaginionej mieszkanki Obornik!!
Oborniccy policjanci poszukują zaginionej 67- letniej Haliny Wolnej, która 02 września 2014 roku około godziny 16.00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła.

Rysopis: 162 cm wzrostu, waga około 60 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, siwe, oczy zielone lub niebieskie.
Ubrana była prawdopodobnie w kurtkę koloru czerwonego z kapturem.

Osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej lub mają jakiekolwiek inne informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach przy ul. Piłsudskiego 54, tel. 61 29 75 303, 61 29 75 211 lub z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub 112.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie – pomóżmy odnaleźć zaginioną!!
źródło: biuletynoborniki.pl

(Odwiedzono 81 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *