Zaginął mieszkaniec Wągrowca


adam-wyrtDzisiaj w nocy zaginął 41-letni Adam Wyrt, mężczyzna opuścił dom przy ulicy Nad Nielbą w Wągrowcu i udał się w nieznanym kierunku.

– Mężczyzna najprawdopodobniej przemieszcza się czerwonym rowerem typu składak. Z informacji, jakie otrzymała Policja od zgłaszającego zaginięcie wynika, że mężczyzna może znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu — tłumaczy sierż. Dominik Zieliński. – Przedstawione zdjęcie przedstawiają wizerunek zaginionego Adama Wyrta. Wszelkie osoby, które widziały mężczyznę przedstawionego na powyższych zdjęciach, proszone są o powiadomienie Policji, dzwoniąc pod numer 997.
źródło: portalwrc.pl

(Odwiedzono 74 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *