Zaginął Filip Chudziak lat 16

Filip ChudziakNa fanpage Komenda Powiatowa Policji w Obornikach na Facebooku czytamy:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach prowadzą poszukiwania za zaginionym Filipem Chudziak lat 16, który wyszedł dziś rano z domu i do tej pory nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Chłopak w chwili zaginięcia ubrany był w czarne spodnie typu jeans, szarą bluzę oraz buty sportowe Puma z emblematem BMW. Przy sobie posiadał czarny plecak z dużym napisem Puma.
Jeżeli ktokolwiek wie, gdzie może przebywać zaginiony Filip proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Obornikach ul. Piłsudskiego 54 bądź telefonicznie 47 77 24 200.

źródło: https://www.facebook.com/profile.php?id=100069030555765

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *