Zaginął Andrzej Lewandowski z Chodzieży

andrzej lewandowskiPolicjanci z Chodzieży opublikowali komunikat o poszukiwaniach 48-letniego Andrzeja Lewandowskiego. Mężczyzna zaginął w czerwcu.

Andrzej Lewandowski zaginął w czerwcu tego roku. To wtedy rodzina miała z nim po raz ostatni kontakt telefoniczny i od tamtej pory nie wiadomo, co się z nim dzieje.

Dotychczasowe poszukiwania mężczyzny nie przyniosły żadnego rezultatu, dlatego Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży opublikowała komunikat o zaginięciu, apelując o kontakt osób, które posiadają jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu pobytu zaginionego.

Andrzej Lewandowski ma 48 lat, ok. 180 cm wzrostu, ok. 100 kg wagi, krępą budowę ciała, włosy proste koloru blond, oczy jasne – powinien nosić okulary, twarz okrągła.

– Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chodzieży przy ul. Wiosny Ludów 14 – apeluje Karolina Smardz-Dymek, rzecznik prasowy chodzieskiej policji.

Można też dzwonić pod numery telefonu (67) 28-11-211 lub 997.
źródło: wiadomosci.wp.pl

(Odwiedzono 25 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *