Zaginął Andrzej Lewandowski z Chodzieży


andrzej lewandowskiPolicjanci z Chodzieży opublikowali komunikat o poszukiwaniach 48-letniego Andrzeja Lewandowskiego. Mężczyzna zaginął w czerwcu.

Andrzej Lewandowski zaginął w czerwcu tego roku. To wtedy rodzina miała z nim po raz ostatni kontakt telefoniczny i od tamtej pory nie wiadomo, co się z nim dzieje.

Dotychczasowe poszukiwania mężczyzny nie przyniosły żadnego rezultatu, dlatego Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży opublikowała komunikat o zaginięciu, apelując o kontakt osób, które posiadają jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu pobytu zaginionego.

Andrzej Lewandowski ma 48 lat, ok. 180 cm wzrostu, ok. 100 kg wagi, krępą budowę ciała, włosy proste koloru blond, oczy jasne – powinien nosić okulary, twarz okrągła.

– Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chodzieży przy ul. Wiosny Ludów 14 – apeluje Karolina Smardz-Dymek, rzecznik prasowy chodzieskiej policji.

Można też dzwonić pod numery telefonu (67) 28-11-211 lub 997.
źródło: wiadomosci.wp.pl

(Odwiedzono 84 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *