Za kilka dni wybierzemy…

… swoich przedstawicieli na kolejną kadencję Sejmu. Tegoroczne wybory przyniosły mieszkańcom naszego regionu kilku kandydatów, z którymi mogą się utożsamiać i co najważniejsze, którzy mogą w tych wyborach zaistnieć, tzn. mają jakieś szansę na wejście do parlamentu. Na czoło wysuwa się trójka: Paszyk, Adaszewski i Ostrowski. Krzysztof Ostrowski, znany ze swojej sportowej i społecznej działalności, a przede wszystkim jako wiceburmistrz za rządów Janusa, zajmuje piątą pozycję na liście Zjednoczonej Lewicy.
Mocną wydaje się być pozycja Krzysztofa Paszyka, „jedynki” z PSL, ale jak pokazują sondaże i media szansę ludowców są małe, ale to zawsze partia niedoszacowania w badaniach, mająca w terenie swoich zwolenników. Jest też Bartosz Adaszewski startujący z pierwszego miejsca na liście Nowoczesnej Ryszarda Petru. 34-latek z Obornik o ugruntowanej sytuacji zawodowej (przedsiębiorca i dyrektor jednej z największych firm z branży budowlanej w regionie), którego prerogatywami są działania na rzecz przedsiębiorców oraz poprawa infrastruktury w regionie (przyspieszenie budowy S11 oraz daleko idąca modernizacja linii kolejowej Poznań-Oborniki-Rogoźno-Piła). Lista kandydatów długa, a decydować będą Polacy przy urnach 25 października.

źródło: Goniec Rogoziński nr 22/623

(Odwiedzono 30 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *