Z lokalizacji do Reprezentacji

329667820gal-rogozno-07wrzesien2016-32-jpg

Nadszedł czas na prawdziwą dawkę piłkarskich emocji! Już w najbliższą sobotę, 24 września, druga kolejka Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich. Wszyscy zawodnicy, trenujący na co dzień w Akademii Piłkarskiej Reissa, wezmą udział w niezapomnianym turnieju.

Głównym celem rozgrywek jest nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim podsumowanie dotychczasowych prac i starań młodych piłkarzy. Warto podkreślić, że każdy zawodnik gra tyle samo czasu, co niewątpliwie wyróżnia WLLP od innych lig nastawionych wyłącznie na rywalizację. Liga dając niepowtarzalną szanse na rozwój piłkarskich umiejętności i uczy młodych miłośników futbolu kreatywności, współpracy i walki w duchu fair play.

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to niemal tradycja naszego klubu. Nasi zawodnicy, jak co sezon, mają dużą szansę wykazać się na boisku. Mam nadzieję, że poziom rozgrywek pozwoli nam wyłonić nowych reprezentantów Akademii, a wspólna rywalizacja przemieni się w niezapomnianą zabawę. – mówi Bartosz Kujawa – trener i koordynator WLLP.

Wszystkich fanów futbolu zapraszamy do wspólnego kibicowania najmłodszym mieszkańcom Murowanej Gośliny, Rogoźna i Wągrowca. Turniej odbędzie się 24 września, na Orliku przy ul. Mściszewskiej w Murowanej Goślinie. O godzinie 9:00 na murawę wybiegną piłkarze grający na co dzień w kategorii Młodzik. Więcej informacji u koordynatora lokalizacji – Mariusza Łągiewski, pod numerem tel. 662 017 896.

Do zobaczenia na boisku!

883764208gal-rogozno-07wrzesien2016-05-jpg

1443930861gal-rogozno-07wrzesien2016-52-jpg

(Odwiedzono 28 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *