XXX Półmaraton Lipcowy

15 lipca rogoźnianie pojechali do Okonka na XXX Półmaraton Lipcowy. Równocześnie z półmaratonem odbyły się Mistrzostwa Sztafet w Półmaratonie. Zespół tworzyły tam 4 osoby, w tym minimum jedna kobieta. Trasa biegu to, posiadające atest PZLA, 4 pętle, każda o długości 5,3 km, które przebiegały ulicami Okonka. Wojciech Grabiński pojechał na bieg po krótkim roztrenowaniu i zdublował pozostałych klubowiczów na ostatniej pętli, co dało mu, z czasem 1:22:21, V miejsce w kategorii Open. Arkadiusz Kolendo pobiegł spokojnym tempem i ukończył bieg z czasem 01:47:26. Anna Niespodziana zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej z czasem 01:49:56. Waldemar Grabiński ukończył bieg w czasie 01:53:41. Anna i Wojciech mieli dodatkowo szczęście w losowaniu nagród.

źródło: Goniec Rogoziński nr 17/671

(Odwiedzono 7 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.