Wystartowała Akademia Piłkarska Reissa w Rogoźnie. Zawodnicy trenowali z Piotrem Reissem

akademia-reissa_09
W środę, 11. lutego swoje pierwsze treningi pod okiem doświadczonych trenerów z Akademii oraz samego Piotra Reissa rozpoczęli młodzi sportowcy z Rogoźna. W zajęciach wzięło udział niemal 40 – przepełnionych entuzjazmem i chęcią do gry dzieci. Gościem specjalnym był Burmistrz Rogoźna – Pan  Roman Szuberski oraz Zastępca Burmistrza – Pani  Renata Tomaszewska.

Trening odbył się w Hali Zespołu Szkół Agrobiznesu, ul. II Armii Wojska Polskiego 1. Zajęcia zostały przeprowadzone w 2 grupach wiekowych: roczniki 2011-2008 oraz roczniki 2007 i starsze.
– Podział zawodników według roku urodzenia jest bardzo ważny, gdyż pozwala na dostosowanie poziomu trudności ćwiczeń treningowych do predyspozycji wynikających z wieku dziecka – opowiada Patryk Weiss, trener Akademii.
                          
Pierwsze zajęcia były doskonałą okazją do integracji dzieci oraz zapoznania się z trenerami oraz koordynatorem – Zbigniewem Chudzickim, który od tej pory będzie czuwał nad sprawami organizacyjnymi Akademii w Rogoźnie. Na treningu obecny był również Burmistrz Miasta – Pan  Roman Szuberski oraz Zastępca Burmistrza – Pani  Renata Tomaszewska.

– Bardzo się cieszę, że zajęcia w nowej lokalizacji spotkały się z tak dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich rodziców. W dzisiejszym treningu wzięli udział zarówno chłopacy jak i dziewczynki, miał na celu zaznajomienie młodych zawodników z podstawowymi ćwiczeniami z piłką. Dla wielu z nich to dopiero początek piłkarskiej przygody, która mam nadzieję potrwa jak najdłużej – powiedział obecny na treningu Piotr Reiss.

–  Najbliższe miesiące to dla całej drużyny okres intensywnej pracy. Jesteśmy nową lokalizacją, więc stoi przed nami wiele wyzwań. Naszym zadaniem jest zapewnienie jak najwyższego poziomu szkolenia. Nasza lokalizacja została wyposażona w profesjonalny sprzęt sportowy, zawsze też możemy liczyć na porady i wskazówki patrona Akademii, Piotra Reissa. Wszystko to sprzyja temu, by już za kilka lat Ci młodzi sportowcy odnosili sukcesy w najlepszych polskich, a  może nawet zagranicznych klubach – podsumowuje Zbigniew Chudzicki, trener i koordynator Akademii Piłkarskiej Reissa w Rogoźnie.
Kolejny trening już w najbliższą środę, 18. lutego. Zapraszamy wszystkie dzieci od 4 roku życia. Cały czas można dołączyć do Akademii w Rogoźnie:
roczniki 2011-2008, godz. 16:00
roczniki 2007 i starsze, godz. 17:00

O Akademii Piłkarskiej Reissa:

Jedna z największych i najdynamiczniej rozwijających się szkółek piłkarskich w Europie Środkowo – Wschodniej dla dzieci od 4-go roku życia. Klub skupia ponad 4200 zawodników w 75 lokalizacjach w Wielkopolsce. Wszyscy zawodnicy mogą liczyć na profesjonalne treningi. Wszystko za sprawą własnej metodologii szkolenia opartej na europejskich wzorcach, profesjonalnej kadrze trenerskiej oraz współpracy z zagranicznymi klubami. Co więcej – zawodnicy, którzy wyróżniają się na tle pozostałych mają szansę dołączyć do Reprezentacji Akademii, która bierze udział w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Akademia to jednak nie tylko treningi, lecz także szereg dodatkowych atrakcji, takich jak: udział w cotygodniowych rozgrywkach – Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich, turniejach, obozach sportowych, spotkaniach z piłkarzami czy wycieczkach do zagranicznych klubów. Co więcej – każdy zawodnik ma zagwarantowane ubezpieczenie i opiekę medyczną. Klub nie prowadzi selekcji.

Więcej na www.akademiareissa.pl

akademia-reissa_01

(Odwiedzono 25 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *