Wypadek w Pruścach 26 czerwca 2013


Foto: Włodzimierz Żmuda
wypadek_prusce 26 06 2013W środę 26 czerwca 2013 r. ok godz. 22:00 doszło do groźnego wypadku w Pruścach na drodze z Rogoźna do Wągrowca.
26-letni mieszkaniec Chodzieży, kierujący Oplem Astra, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas, otarł się o bok ciężarówki i uderzył czołowo w jadący za nią samochód osobowy marki Ford, którym kierował 23-letni mieszkaniec Wągrowca.

– Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Dwie osoby zostały zakleszczone w pojazdach. Po ich wydobyciu zostały przekazane ratownikom pogotowia – wyjaśnia Dariusz Szrama, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach.

Poszkodowanych przewieziono do szpitali w Wągrowcu i Obornikach.
Okoliczności zdarzenia bada policja. Od kierowców obu samochodów osobowych pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organiźmie.

źródło: oborniki.naszemiasto.pl

(Odwiedzono 93 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *