Wypadek pomiędzy Gościejewem a OwieczkamiW poniedziałek, 29 czerwca, o godzinie 14:34 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Gościejewo-Owieczki. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano dwa zastępy z JRG Oborniki oraz ochotników z Gościejewa i Owieczek.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że kierowca samochodu Audi potrącił rowerzystę. Najprawdopodobniej kierowca auta jechał zbyt szybko i nie udało mu się wyprzedzić rowerzystów, którzy jechali poboczem. Poszkodowany rowerzysta, po udzieleniu mu pierwszej pomocy, został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Obornikach. Na razie nie wiemy, jaki jest stan poszkodowanego.

Dokładne przyczyny wypadku będą jeszcze wyjaśniane. Wiadomo jednak, ze trasa pomiędzy Gościejewem a Owieczkami, choć łączy dwie wsie i nie jest aż tak często uczęszczana, to jednak jest bardzo niebezpieczna. Brakuje tam pobocza, jest dość wąsko, a niektórzy kierowcy rozpędzają się tam często do bardzo dużych prędkości. Bardzo łatwo o wypadek.

rowery
źródło: biuletynoborniki.pl

(Odwiedzono 302 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.