Wypadek pomiędzy Gościejewem a Owieczkami

W poniedziałek, 29 czerwca, o godzinie 14:34 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Gościejewo-Owieczki. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano dwa zastępy z JRG Oborniki oraz ochotników z Gościejewa i Owieczek.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że kierowca samochodu Audi potrącił rowerzystę. Najprawdopodobniej kierowca auta jechał zbyt szybko i nie udało mu się wyprzedzić rowerzystów, którzy jechali poboczem. Poszkodowany rowerzysta, po udzieleniu mu pierwszej pomocy, został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Obornikach. Na razie nie wiemy, jaki jest stan poszkodowanego.

Dokładne przyczyny wypadku będą jeszcze wyjaśniane. Wiadomo jednak, ze trasa pomiędzy Gościejewem a Owieczkami, choć łączy dwie wsie i nie jest aż tak często uczęszczana, to jednak jest bardzo niebezpieczna. Brakuje tam pobocza, jest dość wąsko, a niektórzy kierowcy rozpędzają się tam często do bardzo dużych prędkości. Bardzo łatwo o wypadek.

rowery
źródło: biuletynoborniki.pl

(Odwiedzono 166 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *