Wypadek drogowy w Pruścach


Dnia 17.10.2015 o godz. 7.02 do SK KP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie od operatora WCPR o wypadku drogowym z jedną osobą poszkodowaną w Pruścach na drodze wojewódzkiej 241.

Zastana sytuacja: Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że na drodze wojewódzkiej 241 w przydrożnym rowie na lewym boku leży samochód osobowy Ford. Na miejscu obecny był ZRM P-30 oraz patrol policji. Osoba poszkodowana sama opuściła pojazd przed przybyciem Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej, która po przebadaniu została zabrana na obserwację do szpitala w Obornikach.

Podjęte działania: Zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz odłączenie zasilania w pojeździe.
Tekst: KP PSP Oborniki
źródło: OSP Rogoźno

(Odwiedzono 53 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *