Wypadek na drodze Rogoźno – Murowana Goślinawypadek-droga-rogozno-murowanaDnia 30.09.2014r o godz 12:00 do SK PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym miedzy Rogoźnem a Murowaną Gośliną. Dyżurna natychmiast zadysponowała do zdarzenia jeden zastęp OSP Rogoźno GBA 2,5/16 Rt, dwa zastępy JRG Oborniki GBA 2/25/2,5 Rt i SLRt oraz OSP Budziszewko GBA 2,5/16.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia KDR stwierdziła, że samochód osobowy znajduje się w przydrożnym rowie, osoba poszkodowana kierowca pojazdu znajdowała się w karetce. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe, postawieniu auta na koła oraz kierowania ruchem drogowym. Oprócz zastępów Straży Pożarnej w działaniach brały udział ZRM P30 i radiowóz KPP Oborniki.
Sporządził: Dh Łukasz Gracz
Foto: Dh Łukasz Gracz
źródło: osprogozno.pl

(Odwiedzono 144 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.