Wyniki konkursu Mój Piękny Dom i Zagroda 2014


Podczas Gminnego Święta Plonów w Garbatce w dniu 6 września ogłoszono wyniki zorganizowanych już po raz kolejny przez Gminę Rogoźno konkursów na najładniejsze posesje – Mój Piękny Dom i Moja Piękna Zagroda. Burmistrz Bogusław Janus i przewodniczący Rady Miejskiej Roman Szuberski wręczyli laureatom i wszystkim uczestnikom obu konkursów pamiątkowe dyplomy i nagrody finansowe.

MÓJ PIĘKNY DOM 2014
Do tegorocznej edycji konkursu Mój Piękny Dom zgłosiło się w sumie 11 posesji z terenu miasta i gminy. Kapituła, w której znaleźli się Bogusław Janus (przewodniczący), Daniel Lis, Angelika Pilarska, Danuta Pioch, Franciszek Szlas, Roman Szuberski i Paweł Wojciechowski dokonała objazdu zgłoszonych posesji w czwartek 7 sierpnia. Zwycięzcami konkursu zostali:
– I miejsce – Iwona i Stanisław Obydź z Rogoźna – nagroda 700 zł
– II miejsce – Krzysztof Nowak z Rogoźna – nagroda 500 zł
– III miejsce – Weronika Szymańska-Wiśniewska z Rogoźna – nagroda 300 zł
Ponadto wyróżnienia i nagrody w wysokości 170 zł otrzymali: Robert Cieciura z Józefinowa, Maria Cisowska z Parkowa, Marek Cyranek z Parkowa, Beata Jaworska z Prusiec, Maria i Zenon Kubiak z Rogoźna, Danuta Kubińska z Siernik, Małgorzata Nowacka z Parkowa i Przemysław Twardecki z Budziszewka.

MOJA PIĘKNA ZAGRODA 2014

Do konkursu Moja Piękna Zagroda zgłosiło się w sumie 6 zagród z miejscowości wiejskich naszej gminy. Kapituła, w któej pracowali Bogusław Janus (przewodniczący), Błażej Cisowski, Henryk Janus, Angelika Pilarska, Danuta Pioch, Franciszek Szlas i Paweł Wojciechowski, dokonała objazdu zgłoszonych zagród w piątek 8 sierpnia.
Zwycięzcami konkursu zostali:
– I miejsce – Barbara Łukaszewicz z Parkowa – nagroda 700 zł
– II miejsce – Hubert Nowak z Grudny – nagroda 500 zł
– III miejsce – Zenon Odor z Gościejewa – nagroda 300 zł
Wyróżnienia w tym konkursie wraz z nagrodami w wysokości 170 zł otrzymali: Zenon Olendrowicz z Prusiec, Paulina Szmania z Parkowa i Krzysztof Wańkowicz z Budziszewka.

Poniżej przedstawiamy fotografie nagrodzonych posesji.

Posesja zwycięzcy konkursu Mój Piękny Dom

moj-piekny-dom-2014

Posesja zwycięzcy konkursu Moja Piękna Zagroda

moja-piekna-zagroda-2014

źródło: rogozno.pl

(Odwiedzono 126 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *