Wygrana Wełny z Uchorowem

W rozegranym dzisiaj w Rogoźnie meczu towarzyskim zespół Wełny Rogoźno pokonał drużynę KS Uchorowo 3:1 (1:0).

Mecz rozpoczął się wyrównaną gra w wykonaniu obu zespołów. Ta sytuacja trwała do ok. 30 minuty, kiedy to za sprawą rzutu karnego Wełna wyszła na prowadzenie. Pomimo utraty bramki, zespół gości się nie poddał i do końca I połowy można było obserwować wyrównana grę obu drużyn, a nawet kilka ciekawych akcji bramkowych.

Druga połowa była bogatsza w akcję i bramki. W ciągu pierwszych 15 minut zawodnicy Wełny dwukrotnie pokonali bramkarza przeciwników. Goście odpowiedzieli trafieniem w okolicach 60. minuty. Potem wynik do końca meczu nie uległ zmianie. Oba zespoły prowadziły momentami ostrą grę, zakończona faulami.

Na meczu dopisali kibice, którzy licznie pojawili się na Stadionie Miejskim im. Bernarda Nowaka.

Był to ostatni mecz RKS-u przed rozpoczynającymi się w sobotę rozgrywkami Pucharu Polski okręgu Poznań. W najbliższy weekend podopieczni Krzysztofa Cieciory zmierzą się na wyjazdowych derbach Gminy Rogoźno z Tornadem Tarnowo.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 236 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: współtwórca

Witam serdecznie, Dariusz Wierzbiński z tej strony. Od urodzenia jestem związany z Gminą Rogoźno. Na co dzień pracuję, a w czasie wolnym zbieram informacje do kroniki Miasta i Gminy Rogoźno, angażuję się społecznie. Od 2022 roku współtworzę portal rogozno.wlkp.net.pl tworząc autorskie relacje aktualnych wydarzeń w Rogoźnie. Poza tym prowadzę dział historyczny pod nazwą Kronika Rogozińska, gdzie publikuję informacje o wydarzeniach z przeszłości. Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia portalu rogozno.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *