Wygrana Wełny z Piastem [wideo]

W rozegranym dzisiaj meczu 5. kolejki piłkarskiej Klasy A zespół rogozińskiej Wełny wygrał na wyjeździe z Piastem Łubowo 4:2.

Po rozegranym meczu RKS awansował na 5. miejsce w tabeli grupy wielkopolskiej IV Klasy A i w tym momencie tracą do liderujących rezerw Lechii 1922 Kostrzyn 2 punkty.

Następne spotkanie biało-czerwono-czarni rozegrają u siebie z Koziołkiem Poznań. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 2 października o 15:30.

Poniżej wideo z tego meczu – pierwsza i druga połowa

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 8 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *