Wygrana WEŁNY z GKS PŁOMIEŃ NEKLA

mecz WEŁNA ROGOŹNO vs GKS PŁOMIEŃ NEKLANa Fanpage RKS WEŁNA ROGOŹNO na Facebooku, we wczorajszym poście czytamy:

▶3 punkty zostają w Rogoźnie◀🔥❗,

W dzisiejszym meczu ligowym rozgrywanym u siebie pokonujemy 1:0(1:0) po bramce Adama Rybarczyka zespół GKS Płomień Nekla 🔥🤚.

Przed meczem podziękowaliśmy naszym byłym zawodnikom za grę w klubie 💪❗

Od początku meczu to nasza drużyna zaczęła klarowanie stwarzać sobie sytuacje pod bramką przeciwnika i to już w 7 minucie spotkania nasza drużyna objęła prowadzenie w tym spotkaniu ❗. Do przerwy już wynik nie uległ zmianie. Mimo, że drużyna przeciwna miała swoje okazje do zdobycia bramki.

Druga połowa to ataki drużyny przyjezdnych, którzy za wszelką cenę chcieli złapać kontakt w tym spotkaniu, ale to się im nie udało. Nasza drużyna miała kilka sytuacji, aby zamknąć ten mecz strzelając drugą bramkę. Nie udało się to żadnej z drużyn i wynik ostateczny to 1:0 dla WEŁNY❗.

Wielkie uznania należą się dla naszego bramkarza, który już w kolejnym spotkaniu pokazuje, że broni na wysokim poziomie 💥🔥❗.

#sport #tylkoWEŁNA #3punkty #świetopiłkinożnejwRogoźnie #weekend

Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie na mecz🤚.

Źródło https://www.facebook.com/welnarogozno

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 9 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *