Wizyta Parlamentarzystów

wizyta w Megawat

Na Fanpage Gmina Rogoźno na Facebooku czytamy:

8 sierpnia siedzibę Spółki ciepłowniczej „Megawat” odwiedzili Posłowie – Pani Marta Kubiak i Pan Marcin Porzucek. Wizyta była odzewem Parlamentarzystów na pismo wystosowane w lipcu przez prezes Spółki Renatę Tomaszewską z prośbą o podjęcie pilnych działań w ramach prac sejmowych dotyczących ochrony odbiorców tzw. ciepła systemowego. W związku z radykalną podwyżką cen gazu, mieszkańcy Rogoźna są zaniepokojeni wzrostem cen za ogrzewanie i ciepłą wodę w zbliżającym się sezonie jesienno – zimowym. Podczas wizyty, Parlamentarzyści zapoznali się z funkcjonowaniem kotłowni Spółki i zapewniali, że obecnie rozpoczęły się prace zmierzające do wprowadzenia ustawy zabezpieczającej przed radykalnymi podwyżkami tzw. „odbiorców wrażliwych” korzystających z ogrzewania systemowego. Według zapewnień Posłów, opłaty od mieszkańców mogą wzrosnąć maksymalnie na poziomie 40 % w stosunku do aktualnych obciążeń za ciepło.

Źródło https://www.facebook.com/rogoznogmina/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 9 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *