Wiemy kiedy rozpocznie działalność żłobek w Rogoźnie i kiedy rozpocznie się rekrutacja dzieci. Nabór na wolne stanowiska

Na Fanpage Gmina Rogoźno na Facebooku czytamy:

1 marca rozpoczyna swoją działalność opiekuńczą Żłobek „Zielona Kraina” w ramach projektu pn.: „Publiczny Żłobek w Gminie Rogoźno”.
Od 21 stycznia rozpoczyna się rekrutacja dzieci, a dokumenty rekrutacyjne będzie można pobrać ze strony www.rogozno.pl i w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego od 13 stycznia br.
Osoby zainteresowane zatrudnieniem w charakterze: opiekun dziecięcy, woźny, pracownik gospodarczy, intendent/dietetyk, pielęgniarka lub logopeda, mogą składać podania o pracę od v r. do 1.02.2022 r. w Urzędzie Miejskim (pokój 15).

Kliknij tutaj i zobacz wideo.

Źródło https://www.facebook.com/rogoznogmina/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 79 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *